Oprócz materiałów i produkcji jaką przechodzi ciążowa odzież zwracamy również szczególną uwagę na zrównoważone projekty pięknych elementów. Co rozumiemy przez „zrównoważone projekty”? To proste: chcemy, aby nasza moda ciążowa nie tylko służyła Tobie przez krótki czas, a następnie musiała zostać ponownie uporządkowana, ale aby towarzyszyła Ci jak najdłużej i sprawiała radość.

Oto czynniki odgrywają dla nas bardzo ważną rolę: jakość, dopasowanie, funkcja karmienia piersią oraz krój („z guzem niemowlęcym i bez”) jaką ma ciążowa odzież. Wysoka jakość naszej odzieży ciążowej gwarantuje, że doskonale się układa i świetnie wygląda nawet po częstym noszeniu i wielu praniach. Dlatego materiały wysokiej jakości, łatwe w pielęgnacji, wytrzymałe i stabilne wymiarowo są dla nas oczywistością jeśli chodzi o ciążową odzież.

Nasza ciążowa odzież przetrwa nie tylko pierwszą ciążę, ale bez problemu przez drugą, trzecią, czwartą… a także twoją dziewczynę i siostrę, jeśli chcesz je później przekazać? Nasza odzież ciążowa została zaprojektowana tak, aby pasowała do Twojego normalnego rozmiaru aż do dnia narodzin. Zapewniają to między innymi elastyczne wstawki na biodrach i brzuchu czy lekko asymetryczny krój, dzięki czemu nasze koszule ciążowe i sukienki nie stają się zbyt krótkie wraz z postępującą ciążą. Oznacza to, że ubrania ciążowe, które kupujesz w 4. miesiącu ciąży, nadal będą na Ciebie pasować równie dobrze w 9. i 10. miesiącu ciąży. Nie musisz więc kupować nowych ubrań co kilka tygodni.