Studenci po zakńczeniu nauki moga zacząć swoją działalność w zakresie projktowania wnętrz.

Przykładowy nasz student stał się nowoczesnym profesjonalistą charakteryzującym się wyobraźnią i kreatywnością. Z uprzejmością i precyzją stara się dostosować do potrzeb każdego klienta, aby osiągnąć doskonały efekt estetyczny. Dziś dekorator to jedna z najbardziej poszukiwanych profesji z wielkimi nagrodami finansowymi. Absolwent specjalności poza swoimi propozycjami dekoracyjnymi potrafi zaproponować rozwiązania dotyczące renowacji i przebudowy przestrzeni.

Następujące produkty i usługi wymagają interwencji i kreatywnego spojrzenia dekoratora:

 • Wnętrza mieszkalne.
 • Biura.
 • Otwarte przestrzenie.
 • Etapy przedstawień teatralnych.
 • Sklepy.
 • Kawiarnie, restauracje i centra rozrywki w ogóle.
 • Okna sklepowe.

Jeżeli zalezy wam na profesji jaką jest projektowanie wnętrz to ponizej wymieniamy powody, dla których warto wybrać naszą ofertę i zostać odnoszącym sukcesy Projektantem Wnętrz:

 

 1. Podczas studiów w  będziesz miał okazję obserwować, aktywnie uczestniczyć i edukować się dzięki realnym projektom podejmowanym przez Twoich profesorów.
 2. Zostaniesz przeszkolony w całym zakresie zastosowań w dziedzinie dekoracji wnętrz (projektowanie domów i przestrzeni biznesowych, scenografii do spektakli teatralnych, witryn tematycznych itp.), w celu wszechstronnego i wszechstronnego szkolenia.
 3. Program nauczania obejmuje szereg seminariów na aktualne tematy branżowe prowadzonych przez profesjonalistów o ugruntowanej pozycji rynkowej, które dostarczą Ci dodatkowego doświadczenia i pomogą wzbogacić Twoje CV.
 4. Wraz ze studiami masz możliwość uzyskania tytułu który maksymalizuje wartość Twojej wiedzy i daje Ci zasoby do reagowania na wyższe i najwyższe stanowiska w Twoim zawodzie, zarówno w Polsce jak i za granicą.
 5. Po ukończeniu studiów stworzyłeś już swoje osobiste portfolio, z doskonałymi przykładami Twojej pracy.
 6. Poprzez Biuro Karier zyskasz cenne kontakty z wiodącymi firmami w branży, aby odbyć staż i po drodze zdobyć stałe zatrudnienie.
 7. Oprócz niezbędnych szkoleń technicznych zdobędziesz umiejętności komunikacyjne, administracyjne i sprzedażowe, dzięki którym będziesz mógł skutecznie promować swój indywidualny biznes i wynik swojej pracy.

Swoją obecną nazwę Wydział otrzymał na podstawie artykułu 4 artykułu dziennika.


Treść studiów Wydziału Architektury Wnętrz, Dekoracji i Projektowania Obiektów ma za przedmiot teorię i praktykę architektury wnętrz, architekturę przestrzeni zewnętrznych o małej skali oraz projektowania mebli, obiektów przemysłowych i dekoracyjnych.
Misją Katedry jest zapewnienie studentom edukacji globalnej: przestrzennej, artystycznej i technologicznej, odpowiadającej stale odnawianym wymaganiom międzynarodowej ewolucji teorii i praktyki jej obiektów poznawczych.
Absolwenci Wydziałusą odpowiednio przeszkoleni, tak aby po ukończeniu studiów mogli być zatrudnieni we wszystkich obszarach tematycznych Wydziału, w sektorze prywatnym i publicznym lub na własny rachunek.
Program studiów obejmuje niezbędne kursy teoretyczne i laboratoryjne, które służą tematyce Wydziału, kursy, które są stale aktualizowane w oparciu o rozwój wydarzeń międzynarodowych. Dodatkowo jednak przewidziano fakultatywne zajęcia teoretyczne i laboratoryjne, które poszerzają podstawowe przedmioty studiów, dając studentom możliwość pogłębienia, na specjalnościach podyplomowych lub programach badawczych, z przedmiotów związanych z ich dziedziną wiedzy podstawowej. Przewiduje się przygotowanie pracy dyplomowej i praktyczne przygotowanie do zawodu.