Jeśli jesteś właścicielem sklepu stacjonarnego lub małego biura, w którym masz do czynienia z klientami osobiście, wystawienie na wystawę małego wiaderka z długopisami będzie miłym akcentem.

Często klienci zamawiający długopisy z reklamą muszą coś zapisać lub podpisać paragon, a jeśli zobaczą w pobliżu długopis, poproszą o jego użycie. Jeśli jednak zobaczą kilka darmowych długopisów, złapią jeden – lub nawet kilka, aby się nimi podzielić. Użyją go, a następnie odłożą na kilka dni, tygodni, a nawet miesięcy później, kiedy ponownie użyją tego pióra i przypomną Ci o Tobie. A pozostawanie na pierwszym miejscu zawsze jest dobre dla biznesu.

Zabieraj długopisy reklamowe na profesjonalne wydarzenia!

Konwencje i targi to fantastyczne miejsca do nawiązywania kontaktów i promowania swojej firmy, a wydarzenia te zawsze oferują wspaniałe prezenty. Firmy oferują wszystko, od T-shirtów i toreb po zabawki, które pomagają promować ich markę.

Często te gratisy takie jak długopisy reklamowe są rozdawane w małych opakowaniach, które najczęściej zawierają długopis szyty na miarę. Nawet jeśli nie posuniesz się tak daleko z kreatywnym łupem, nie martw się. Nadal znajdziesz ludzi, którzy chodzą i zbierają długopisy, więc upewnij się, że Twoje są tuż przed sobą i można je chwycić.

Potraktuj długopisy jako klasyczne rozwiązanie sprzedażowe

Prowadzenie rozmów handlowych wymaga hartu ducha i determinacji. Chcesz sprzedać swoją firmę i mieć pewność, że osoba, do której zabiegasz, stanie się lojalnym klientem. Wkładasz całe swoje serce i duszę w prezentację i chcesz, aby odbiła się szerokim echem, dzięki czemu zostaniesz zapamiętany długo po zakończeniu rozmowy z klientem.

Czy jest lepszy sposób niż pozostawienie małego żetonu, przydatnego małego instrumentu, który będzie później przypominał klientowi o Tobie? Kiedy jesteś zajęty sprzedażą, weź kilka markowych długopisów i radośnie rozdaj długopisy reklamowe każdemu, kto tego chce. Będziesz zaskoczony, ile rozdasz.