Programowanie i dorabianie kluczyków Gdańsk jest najbardziej podstawowym i złożonym rodzajem programowania kluczyków samochodowych, ponieważ jest to czysta elektronika. Ta metoda jest stosowana tylko wtedy, gdy nie ma możliwości obejścia systemu antykradzieżowego i wejścia w tryb programowania przez port OBD2. Wymaga dogłębnej znajomości płytek drukowanych, elektroniki i lutowania.

Metoda na dorabianie kluczyków Gdańsk wymaga wyjęcia z samochodu określonych modułów (elementów zabezpieczających); odbywa się to w celu odczytania prawidłowego „hasła” i „zapisanych kluczowych danych” znajdujących się wewnątrz mikroczipa, który znajduje się na płytce drukowanej. Pozwoli nam to później wejść w „tryb programowania” i zaprogramować nowy kluczyk samochodowy do auta.

Takie metody na dorabianie kluczyków Gdańsk są ryzykowne i mają duże szanse na uszkodzenie informacji w module. Dlatego powinieneś skontaktować się z ekspertem od kluczy samochodowych; będzie miał wszechstronną wiedzę na temat systemu bezpieczeństwa, co pozwoli mu zmniejszyć ryzyko uszkodzenia danych. Możesz znaleźć świetny film na Youtube wyjaśniający proces dorabiania kluczyków Gdańsk.