Dlaczego warto zapisać się na warsztat dla kobiet? Nieznane to miejsce, w którym dynamicznie rodzimy aspekty siebie i dekonstruujemy części, z których wyrośliśmy, w kółko.

Kobieca moc uczenia się i poddawania się tajemniczemu nieznanemu wymaga wiary i odwagi – warsztaty dla kobiet Ci ją dadzą. Aby odrodzić się i wprowadzać innowacje, musimy poddać się temu, co już nam nie służy — niezależnie od tego, czy jest to praca, związek, pasja, dom, system wierzeń czy postawa obronna.

Poddanie się nie jest pasywnym doświadczeniem. To aktywna czujność. Opiera się na naszej umiejętności śledzenia sygnałów, spostrzeżeń, pragnień i potrzeb, które często są ukryte za głosami strachu, logiką i zwątpieniem. Jak jaguar skradający się w ciemności dżungli, musimy szukać zapachu, w którym targujemy się sami ze sobą, zaprzeczając naszej sytuacji lub trwając, ponieważ boimy się nieznanego i stajemy się sparaliżowani lub boimy się mieć nadzieję na więcej.

Poddanie się oznacza wzięcie odpowiedzialności za to, jak świadomie wybieramy, nawet pośród paradoksów i lęków. To odejście od bezradnego poddania się i przejście do pełnego poddania się – wszystkie warsztaty dla kobiet pomogą Ci tą kobiecą moc okiełznać.
Śledź samozachowawcze i reaktywne wzorce: kiedy opierasz się wezwaniu do poddania się nieznanemu i zamiast tego próbujesz to kontrolować, walczyć i naprawić? Możesz zbudować swoją samoświadomość tych nieświadomych wzorców, ucząc się śledzić warsztaty dla kobiet, kiedy zaprzeczasz lub boisz się tego, co się zmienia, i dlatego gubisz się w próbach radzenia sobie ze strachem poprzez kontrolowanie, targowanie się, racjonalizowanie lub zapadanie się w rozpacz i beznadziejność.