Chociaż większość skremowanych szczątków będzie miała gruboziarnistą i ciężką teksturę podobną do piasku, jak wspomniano, będzie trochę zmieszanego pyłu.

Nie tak bardzo, jak chcielibyście wierzyć w filmach, ale wystarczająco, aby przedstawić potencjalny problem w wietrzny dzień. Więc jeśli rozpraszasz przez rzucanie, pamiętaj, aby wziąć pod uwagę wiatr i rozpraszać razem z wiatrem, a nie pod wiatr.

Skład chemiczny kremów jest prawie taki sam u ludzi i zwierząt domowych. Prochy twojego psa będą prawdopodobnie szare lub białe – umieść je w urnie Warszawa.

Różne materiały palne wytwarzają różne popioły, które trafiają urny Warszawa. Należą do nich popiół lotny, popiół węglowy i popiół drzewny. Jednak popiół, który pozostaje po kremacji człowieka lub zwierzęcia, jest nieco inny. Te prochy są również określane jako cremains – urny Warszawa są idealnym pojemnikiem na nie.

Kremacja jest jednym z najbardziej etycznych i ekonomicznych sposobów złożenia ukochanego zwierzaka na spoczynek. Skład chemiczny kremów jest prawie taki sam u ludzi i zwierząt domowych. Jedyną różnicą między kremacją zwierząt i ludzi jest czas potrzebny na jej ukończenie – po tym czasie prochy wchodzą w urny Warszawa.