Gdybym mógł mieć jakąkolwiek supermoc bursztynu, byłaby to umiejętność wyczarowania wibracji Beyoncé w mgnieniu oka – wiesz, ta szalenie pewna siebie, podobna do szefa energia, która całkowicie przejmuje każdą przestrzeń, którą zamieszkuje. Chociaż jeszcze nie jestem na tym etapie, wiem, że super-potężni ludzie często zwracają się do kryształów, aby zachować wyjątkowo błyszczącą aurę. Postanowiłem więc pójść w ich ślady i wykorzystać lecznicze właściwości bursztynu jaki oferuje sklep zawieszki bursztyn, ponieważ mówi się, że kamień daje megawatową pewność każdemu, kto go nosi. To prawda, że ​​nie ma naukowych dowodów na poparcie tego pomysłu.

Ale uczeni metafizyczni uważają, że molekularna wibracja bursztynu który sprzedaje sklep zawieszki bursztyn równoważy trzecią czakrę, niewidzialne centrum energetyczne nad pępkiem, które jest związane z osobistą mocą, ambicją i odwagą. Nawet cywilizacje starej szkoły wiedziały, co się dzieje z bursztynem, mówi Mariah K. Lyons, uzdrowicielka kryształów, zielarka i mistrzyni Reiki stojąca za linią obuwia z kamieni szlachetnych Astara. Zauważa, że ​​starożytne Greczynki i Rzymianki nosiły bursztynowe koraliki ze sklepu z zawieszkami z bursztynem, aby zwiększyć swoją płodność, podczas gdy Wikingowie nosili ze sobą bursztynowe zwierzęce talizmany do walki.

Bursztyn z miejsca jakim jest sklep zawieszki bursztyn wcale nie jest kamieniem ściśle mówiąc, ale jest skamieniałą żywicą. Jest popularnym kamieniem, ponieważ ma cudowne właściwości metafizyczne, które pobudzają manifestację i łagodzą stres poprzez usuwanie fobii i strachu. Ma silną psychiczną energię ochronną i jest cudownym, ciepłym kamieniem do noszenia. Bursztyn pomaga zrównoważyć emocje, oczyścić umysł i uwolnić negatywną energię.